Хамство, погрози та наміри департаменту: нові подробиці реорганізації шкіл на Польовій

Хамство, погрози та наміри департаменту: нові подробиці реорганізації шкіл на Польовій

Ситуація з об`єднанням житомирських шкіл на Польовій наробила чимало галасу за останній тиждень. Об этом сообщает nakontrole.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зухвалість департаменту освіти, звернення до міського голови і тотальне обурення вчителів і батьків – все це журналісти редакції «20 хвилин» спостерігали останні дні.


Нещодавно заступник директора департаменту освіти міськради Житомира Світлана Ковтуненко зазначила, що департамент проведе зустрічі з представниками шкіл, щоб пояснити логіку реорганізації та конструктивом вирішити це питання. Проте від логіки і конструктиву там було аж нічого.Зі слів директора департаменту освіти Валентина Арендарчука, було зроблено декілька наступних заяв:


  1. Адміністративні посади підлягають скороченню, вчителів обіцяють залишити.

  2. Основна причина об`єднання – потреба в більшому приміщення для гімназії №1.Це єдине, що вдалося зрозуміти з обговорення, побудованого на хамстві та погрозах від департаменту.


«Вашу школу закриють через два роки, і куди ви підете? Приймати рішення будуть депутати, але депутати тут повинні займатися не популізмом, а рішення приймати. І до кого ви підете, коли будуть проблеми і біда, хто вам буде допомагати? Якщо рішення не підтримають на сесії, то хто вам дасть ліцензію?», — викрикував Арендарчук під час засідання з працівниками ЗОШ №22.


Лера Наумова


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Osvita/hamstvo-pogrozi-ta-namiri-departamentu-novi-podrobitsi-reorganizatsiyi-10937120.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя